ساخت فیلم ابرقهرمانی «واندر وومن» توسط کارگردان «بریکینگ بد»

شنبه 1 آذر 1393 ساعت 04:49

همان طور که پیش بینی می شد و در اخبار بود یک کارگردان زن سکان دار پروژه ابرقهرمانی دی سی شد.

بنابر گزارش تکمیلی سینما باکس به نقل از تسنیم، کمپانی «برادران وارنر» به شدت مایل بود که یک کارگردان زن، وظیفه کارگردانی نخستین فیلم ابرقهرمانی زنانه‌ اش را بر عهده بگیرد. آنها لیستی از کارگردانان صاحب نام زن سینمای جهان را انتخاب کرده بودند تا از میان آنها بتوانند کارگردان «واندر وومن» (Wonder Woman) را انتخاب کنند.

اکنون مشخص شده است که میشله مک لارن توانسته وظیفه کارگردانی این فیلم ابر قهرمانی را بر عهده بگیرد. در کارنامه او تهیه‌کنندگی و کارگردانی سریال پر طرفدار «بریکینگ بد» و کارگردانی سریال‌ های «بازی تاج و تخت» و «مرده متحرک» را می‌ بینیم.

Michelle-McLaren

البته کمپانی هنوز به صورت رسمی توافقش با مک لارن را رسانه‌ای نکرده اما ظاهرا قرارداد نهایی شده و به زودی اعلام خواهد شد.

این فیلم که قرار است روز ٢٣ ژوئن ٢٠١٧ روی پرده های نقره ای برود با بازی گال گادوت، در نقش «واندر وومن» ساخته خواهد شد. قرار است برای نخستین بار از این ابرقهرمان در فیلم سینمایی «بتمن مقابل سوپرمن: سپیده دم عدالت» رونمایی شود. فیلمی به کارگردانی زک اسنایدر و با بازی چهره هایی چون بن افلک، هنری کویل و جیسون موموآ که برای اکران در سال ٢٠١۶ آماده می‌شود.

برچسب‌ها: فیلم
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.